27.05.2014

Memebox The Mask Edition #2

Pudełko wygląda standardowo.
Nowością jest, że zawartość spakowana była w uroczy materiałowy woreczek.
A co znalazłam w środku? Aż tyle dobroci!


1. SN Yew Tree Stem Cell Perfect Calming Soothing Mask 50g x 2 (jedno opakowanie kosztuje 8$)
Uspokoajająca, kojąca maska z wyciągiem z komórek macierzystych drzewa cisowego, ekstraktów roślinnych i naturalnych składników, które przywracają skórę do życia. Należy nałożyć ją na twarz na około 15-20 minut. 

2. LJH Tea Tree Mask 20ml x 2 (jedno opakowanie kosztuje 3$)
Maska, która łagodzi wszystkie problemy skórne, kontroluje nadmierne wydzielanie sebum przez zawarty w niej olejek z drzewa herbacianego. Maska wzmacnia również cerę i rozjaśnia ciemne plamy.

3. KeySkin Gold Hydro Gel Eye & Spot Patch [60 eye patches + 30 Spot Patches] (produkt pełnowymiarowy, cena $49)
Płatki pod oczy zawierające złoto, żeń-szeń, esencję ze śluzu ślimaka, kolagen. Zawiera duże stężenie silnych składników, które zarówno nawilżają okolice oczu jednocześnie zapobiegając rozwojowi zmarszczek. 


4. Leaders Insolution Mask Sheet
Mask Sheets Bio Medi-Curing Mask-Aqua Dressing 20ml (cena 3$)
Maska nawilża skórę na maksa. To jest 100% maska z kokosa​​, która nadaje skórze "fajne" uczucie, znacznie redukuje zmarszczki.

Coconut Bio Mask with Tomato 20ml (cena $3)
Maska nawilża skórę na maksa. To jest 100% maska z kokosa z dodatkiem pomidora​​. Nadaje skórze "fajne" uczucie, znacznie redukuje zmarszczki.

5.  Purederm Exfoliating Foot Mask (cena $17)
Złuszczająca maska do stóp. Usuwa on wszystkie odciski, wyraźnie wygładza nogi w ciągu 2 tygodni. Papaja, cytryna, jabłko, pomarańcza i inne naturalne ekstrakty roślinne pomagają usunąć modzele, a wyciąg z rumianku uspokaja świeżo złuszczony stopy,

6. Pure Smile Choosy Lip Pack (cena $3)
Ultra-nawilżający żelowy plaster został zaprojektowany specjalnie na ustach. Intensywnie nawilża i odżywia usta. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz