29.07.2014

Memebox Superbox #Hair


Jest to Box, w którym znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji włosów.
Pudełko zawiera tylko pełnowymiarowe kosmetyki.

1. Saerom Cosmetics RNA-3 Hair Repair Keratin Water 30 ml ($6)
Jest to intensywna kuracja do włosów zniszczonych wzbogacona w ekstrakty z naturalnych sfermentowanych ziaren i protein, które skutecznie odżywiają i wzmacniają zniszczone włosy.


Sposób użycia: należy spryskać włosy poi suszeniu suszarką lub prostowaniu prostownicą. Nie spłukiwać.


2. Boutique Bebe Hair Salon Ampoule 24ml ($15)
Ampułka do włosów zawierająca naturalne składniki: protiny, fasolę, oliwę z oliwek, czerwoną fasolę, korzenie roślin i koreański miód akacjowy. Ma nawilżać, wzmacniać i odbudowywać włosy.
Sposób użycia: rozprowadzić równomiernie na suchych włosach. Ampułka może być stosowana na noc jako intensywna pielęgnacja.


3. Esthetic House CP-1 Ceramide Treatment Protein Repair System 25 ml ($19) 
Intensywna proteinowa kuracja. Opakowanie w formie strzykawki. Dostarcza głębokie nawilżenie i odżywienie. Nadaje włosom zdrowy blask suchym i zniszczonym włosom. Może byś stosowana 1-3 razy w tygodniu.

Sposób użycia: nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, rozprowadzić równomiernie. Spłukać po 5-10 minutach.


4. Green Tree Baobab Oil 125ml ($12)
Baobab jest znany ze swoich właściwości utrzymywania wody. Olej  zawiera omega 3,6 i 9, witaminy A, C, D i E. Nawilża zniszczone włosy.

Sposób użycia: nałożyć odrobinę wielkości ziarnka grochu na umyte, osuszone ręcznikiem włosy ze szczególnym uwzględnieniem końcówek. Można nałożyć też na wysuszone włosy dla jedwabistego wykończenia.


5. Glam Up Brilliant Steam Hair Pack 1ea ($13)
Parowa kuracja do włosów. Zawiera kolegen. Odżywia włosy i zapewnia im odpowiednie nawilżenie. Po jej zastosowaniu włosy są wzmocnione, zdrowsze i bardziej błyszczące.
Sposób użycia: umyć i osuszyć ręcznikiem włosy. Zawartość opakowania (folię) nałożyć na włosy jak kapelusz, dokładnie schować pod niego wszystkie włosy i zakleić naklejką tak, aby folia nie zsuwała się z głowy. Delikatnie masować palcami tak, aby odżywka wchłonęła się we włosy. Pozostawić na 10-15 minut. Następnie spłukać.


6. Assoter Scalp Scalp Gel 15ml ($8)
Głęboko oczyszczający żel do skóry głowy. Natychmiast uspokaja i odżywia skórę głowy i skutecznie kontroluje wydzielanie sebum.

Sposób użycia: nałożyć niewielką ilość żelu na skórę głowy, delikatnie wmasować i spłukać. Można stosować zarówno na suche jak i mokre włosy.


7. Assoter Scalp Massaging Brush 1ea ($7)
Szczotka do masażu głowy. Jest to idealny przyrząd do codziennej pielęgnacji skóry głowy i utrzymania zdrowych włosów. 

Sposób użycia: należy delikatnie masować skórę głowy przez około 3-5 minut codziennie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz